Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Перевірки ДСНС можуть скасувати для застрахованого бізнесу

Реклама

Данило Гетманцев повідомив, що Комітет рекомендував прийняти законопроєкт №3361 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності у другому читанні та в цілому з необхідними техніко-юридичними поправками.
Законопроєкт передбачає звільнення підприємства із середнім та/або незначним ступенем ризику від проведення планових перевірок техногенної та пожежної безпеки за наявності полісу страхування відповідальності.

За основу цей проєкт було прийнято за основу ще 2 червня 2020 року. Документом пропонується скасувати обов'язкові перевірки у разі наявності полісу страхування відповідальності перед третіми особами за збиток, який може бути нанесений при експлуатації об'єктів підвищеної небезпеки.

Якщо суб'єкти господарювання з середнім і незначним ступенем ризику укладуть договір страхування своєї відповідальності перед третіми особами, які можуть постраждати від діяльності цих суб'єктів, проведення перевірок відкладається на 6 - 10 років. У разі настання аварії або пожежі, страховик, який застрахував таку відповідальність, виплачуватиме відшкодування потерпілим для компенсації їх збитків.

У договорі страхування буде передбачений захист від наступних ризиків:

  • техногенні аварії в результаті експлуатації устаткування;

  • пожежі на території суб'єкта господарювання;

  • розлив і розсип шкідливих речовин, які потрапили в органи дихання або на шкіру;

  • отруєння продуктами, які виробляються на таких підприємствах і інші можливі ризики.

Воєнний стан потребує особливої уваги керівників при ухваленні рішень. Забезпечте себе надійною та перевіреною інформацією з LIGA360:Керівник. Аналітика та економічні новини, моніторинг законодавства, зміни в умовах воєнного стану. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини