Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДБР передало Кабміну список російських компаній та громадян для включення до санкційного списку

Реклама

ДБР повідомило про активну роботу з іншими правоохоронними органами над пошуком та арештом російських активів в Україні.

Працівники ДБР дослідили понад 200 компаній у різних галузях економіки й сформували списки компаній, які належать російським структурам або громадянам.

На основі цієї роботи ДБР підготувало лист до Кабінету міністрів України щодо винесення на розгляд Ради національної безпеки й оборони України рішення щодо примусового вилучення майна та застосування санкцій відносно компаній та осіб. Серед них:

ТОВ «Газпром Експорт» (дочірнє підприємство російського «Газпрому).

ТОВ «Межирічанський гірничо-збагачувальний комбінат»

ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера»

ПАТ «Пентопак»

ПрАТ «Вінницяпобутхім» (контролюється російською АТ «Невська Косметика»)

ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна» (засновник - російська «Татнєфть»)

ТОВ «Полтава-Капітал»

ТОВ «Харків-Капітал» та інші юридичні особи та окремі діячі

Також ще раніше за матеріалами ДБР РНБО вже ухвалила рішення щодо вилучення активів деяких російських компаній або на них вже накладені відповідні санкції. Серед них:

Майно народного депутата України Олексія Ковальова передано до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Загальна вартість власності становить понад 18,5 млн гривень. 

Завдяки роботі ДБР заблоковані активи ексміністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка. Це майно Захарченка та наближених до нього осіб на суму 1,4 млрд грн передано до АРМА, а також ініційовано питання щодо передачі майна в дохід держави. 

Накладено арешт на майно, рахунки та корпоративні права в України групи компаній російської «Татнефті». Транспортні засоби й об'єкти нерухомого майна цих компаній арештовані та передані в управління до Національного агентства з питань розшуку та менеджменту. 

Перевір партнерів й контрагентів щодо наявності російсько-білоруських зв'язків! Система CONTR AGENT у LIGA360 - докладніше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини