Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна припиняє експорт електроенергії через ракетні обстріли росією

Реклама

Ракетні обстріли, що вразили теплову генерацію і електричні підстанції, змушують Україну припинити з 11 жовтня 2022 року експорт електроенергії задля стабілізації власної енергосистеми. Про це інформує пресслужба Міністерства енергетики.

Українська електроенергія, яка експортувалась після синхронізації до ЄС, а також окремими лініями до Молдови і Польщі, допомагала Європі заміщати російський газ та підтримувала стабільність європейської енергосистеми.

Навіть після зупинення Запорізької атомної електростанції, що більше 7 місяців знаходиться в російській окупації, Україна виконувала свої зобов'язання перед європейськими партнерами з експорту електроенергії.

«Саме експорт електроенергії з України допомагав Європі зменшувати споживання російських енергоресурсів. І саме тому росія знищує нашу енергосистему, вбиваючи саму можливість експорту електроенергії з України», - заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

Отримуй актуальну інформацію для збереження бізнесу в умовах війни. Нормативно-правова інформація, щоденні оновлення документів, аналітичних статей та рекомендацій від LIGA ZAKON. Читай за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини