Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Обмеження щодо кількості, вартості та ваги генераторів, які ввозяться без сплати митних платежів, відсутні - Держмитслужба

Реклама

Обмеження щодо кількості, вартості та ваги генераторів та іншого електрообладнання, які ввозяться без сплати митних платежів, відсутні, але в окремих випадках знадобиться декларування. Про це повідомляє Державна митна служба.

Так, постановою Кабінету Міністрів від 16.11.2022 року № 1288 внесено зміни до Постанови КМ від 20.03.2020 № 224 та низки урядових постанов про затвердження технічних регламентів. Відповідними змінами скасовано обов'язковість надання як підтвердження звільнення від сплати митних платежів декларації про відповідність та маркування знаком відповідності технічним регламентам.

Таким чином, ввезення на митну територію України товарів, визначених Постановою КМ від 09.11.2022 № 1260, якою доповнено Перелік товарів, визначений Постановою КМ від 20.03.2020 № 224, здійснюється як фізичними, так і юридичними особами шляхом декларування митному органу без сплати митних платежів.

Водночас відповідно до частин 1,6 статті 374 МК, не підлягають письмовому декларуванню товари:

  • сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі;

  • сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 50 євро, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, та у несупроводжуваному багажі.

Товари в обсягах, що перевищують зазначені норми, а також товари, що ввозяться особою, частіше одного разу протягом однієї доби, підлягають письмовому декларуванню відповідно до частин 2, 4, 7 ст. 374 МК.

Отримуй актуальну інформацію для збереження бізнесу в умовах війни. Нормативно-правова інформація, щоденні оновлення документів, аналітичних статей та рекомендацій від LIGA ZAKON. Читай за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини