Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кредити за програмою "5-7-9" пропонують збільшити вдвічі для аграріїв

Реклама

Парламентський Комітет з питань аграрної та земельної політики звернувся до Кабміну з пропозицією розширити пільгову кредитну програму«5-7-9» для аграріїв. Про це заявив голова Комітету, народний депутат Олександр Гайду.

Уряду запропонували збільшити максимальний кредит удвічі - до 180 млн грн замість 90 млн, а також продовжити дію вже виданих кредитів.

«Це дозволить фермерам провести посівну і не скорочувати обсяги виробництва аграрної продукції, що дуже важливо для забезпечення продовольчої безпеки та підтримки економіки держави. Адже минулого року аграрна продукція займала більше половини від загального експорту. Сподіваємось на швидку реакцію Уряду для підтримки наших аграріїв», - зазначив Олександр Гайду.

У 2022 році в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки видали 95 мільярдів гривень. Більше 40 тисяч аграріїв скористалися програмою. Майже половину коштів аграрії витратили на посівну.

Аграрний бізнес потребує комплексного захисту. Рішення LIGA360 - ваш надійний помічник для вчасного реагування на рейдерські атаки, суперечливі законодавчі зміни та зміни контрагентів. Подробиці за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини