Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна націоналізувала PIN Банк, який раніше належав президенту московського ЦСКА

Реклама

13 березня 2023 рішенням Апеляційної палати ВАКС відмовлено у задоволенні апеляційної скарги, що була подана представником відповідача Гінера Євгена Ленноровича, повідомили в Мін'юсті.

Нагадаємо, 27 лютого колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила рішення про стягнення в дохід держави 88,9% акцій банківської установи, бенефіціарним власником якого є громадянин рф, президент російського футбольного клубу «ЦСКА» Євгеній Гінер.

Таким чином, вступило в законну силу рішення ВАКС від 27 лютого 2023 року, яким було в повному обсязі задоволено позовну заяву Мін'юсту. В дохід держави стягнуто контрольний пакет акцій «PIN банку», а саме - 88,890583% акцій Акціонерного товариства «Перший інвестиційний банк» (код згідно з ЄДРПОУ 26410155).

«Чергове справедливе рішення ВАКС, Апеляційна палата ще раз перевірила законність і обґрунтованість рішення першої інстанції з урахуванням доводів апеляційної скарги. Представники Мін'юсту висловили свою позицію та просили відхилити її. З урахуванням усіх доказів, Апеляційна палата не знайшла підстав для зміни чи скасування рішення ВАКС від 27.02.2023.

Тому контрольний пакет акцій «PIN банку» переходить від російського власника, який підтримує агресію рф, у власність України. Це є справедливим!», - наголосила заступник Міністра юстиції Ірина Мудра.

Як керівнику оцінити надійність нового контрагента чи потенційної угоди? Спробуйте перевірку компаній в LIGA360. Досьє на основі 400 публічних реєстрів, що ключає інсторію перевірок, судові справи, наявність у санкційних списках, борги, тощо. Замовте LIGA360 прямо сьогодні, щоб бути впевненими у своїх бізнес-зв'язках.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини