Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Експортно-кредитне агентство спростило вимоги для передекспортного фінансування

Реклама

Експортно-кредитне агентство ухвалило рішення про зміни в продуктах ЕКА, якими спрощено вимоги до експортерів, які потребують передекспортного фінансування в українських банках.

Про це повідомила член правління ЕКА Оксана Очеретяна під час презентації “Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку” для членів Спілки українських підприємців (СУП).

«Стійкість та витривалість українських підприємців, яка сьогодні вражає увесь світ, надихає вдосконалювати наші продукти. До прикладу, наша програма портфельного страхування пропрацювала пів року, і ми попросили банки, які працювали з нами в цій програмі, дати зворотний зв'язок. Як результат - були внесені зміни, які дозволяють отримати доступне фінансування підприємцям, які лише починають експорт», - зазначила вона.

Зокрема, на численні звернення експортерів правління ЕКА ухвалило рішення, що підприємець, який підписав перший експортний контракт, може отримати кредит на його виконання.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини