Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

26 березня Україна переходить на літній час

Реклама

26 березня 2023 року о 3 годині за київським часом стрілка годинника переводиться на 1 годину вперед. 

Перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 509 від 13.05.1996 року «Про порядок обчислення часу на території України».

Згідно з постановою щорічно в останню неділю березня о 3 годині годинникова стрілка переводиться на 1 годину вперед, в останню неділю жовтня - о 4 годині на 1 годину назад.

Час, чинний в Україні взимку, є природним для території нашої держави, і відповідає її географічному положенню. А в період з останньої неділі березня по останню неділю жовтня запроваджується літній час з метою ефективного використання світлої частини доби.

Довідково:

Запровадження літнього часу є загальноприйнятою міжнародною практикою. В Європейському Союзі діє Директива 2000/84/ЕС Європейського Парламенту і Ради від 19.01.2001 про перехід на літній час. Відповідно до Директиви в країнах - членах ЄС на їх територіях запроваджено порядок обчислення часу: перехід на літній час з кінця березня і на зимовий з кінця жовтня.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини