Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Україна призупинить експорт зерна у Польщу до нового сезону

Реклама

Україна та Польща розроблять нові правила транзиту сільськогосподарських культур протягом наступного тижня. Таких домовленостей досягнуто під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського та новопризначеного глави міністерства сільського господарства і розвитку села Республіки Польща Роберта Телуса, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

“Ситуація складна для українського фермера, але, очевидно, і для польського. Всі ми розуміємо, хто в цьому винний, але вирішувати це питання нам. Можливість транзиту через територію Польщі до інших країн-членів ЄС та третіх країн збережена, порядок транзиту буде спрощений для усунення простою транспорту і черг на пунктах пропуску.

Але в той же час українська сторона утримається від експорту в Польщу чотирьох культур: пшениці, кукурудзи, соняшника і рапсу до нового сезону”, - наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Поки будуть розроблятись нові правила міністерство рекомендує експортерам розглянути можливість перенаправити відповідні вантажі через інші країни.

Аграрний бізнес потребує комплексного захисту. Рішення LIGA360 - ваш надійний помічник для вчасного реагування на рейдерські атаки, суперечливі законодавчі зміни та зміни контрагентів. Подробиці за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини