Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

1 травня 2023 року набрали чинності зміни у реєстрації юросіб

Реклама

1 травня 2023 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 29 березня 2023 року № 1158/5, яким затверджено нові форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та громадських формувань та оновлено Вимоги до написання найменування юридичної особи.

У Нотаріальній палаті України пояснили, що для написання найменування юридичної особи літери латинського алфавіту використовуватимуться при написанні найменування не лише англійською, а будь-якою іноземною мовою. Найменування відокремленого підрозділу замість слів «відокремлений підрозділ» («філія», «представництво») має містити лише слово «філія» або «представництво».

Окрім того, внесено наступні зміни до Порядку державної реєстрації юросіб, ФОП та громадських формувань, що не мають статусу юрособи:

  • при поданні заяви в електронній формі у випадку, якщо відповідно до закону для державної реєстрації передбачено подання копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство (підданство) особи, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, до заяви долучаються електронні копії таких документів, виготовлені шляхом сканування з накладенням кваліфікованого електронного підпису заявника.

Дана норма приведена у відповідність до пункту 19 частини першої статті 17 Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» в редакції Закону від 06.09.2022  № 2571-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення регулювання кінцевої бенефіціарної власності та структури власності юридичних осіб».

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини