Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Укрзалізниця хоче завершити реєстрацію окремої компанії для виходу на ринки Європи Новини компаній

Реклама

Філія АТ "Укразалізниця" "Центр транспортної логістики" (ЦТЛ) до кінця червня запропонує вантажовідправникам комплекс експедиторських послуг, а до кінця року хоче завершити реєстрацію окремої компанії для виходу на ринки Європи в цьому сегменті, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов, передає Інтерфакс-Україна.

"До останнього часу філія переважно виступала як оператор вагонів, надаючи вантажовідправникам власний вагонний парк. Наразі ЦТЛ планує надавати комплексний пакет послуг, що охоплює забезпечення навантаження вагонами, контроль зважування, пломбування вагонів, оформлення перевізних документів, охорону вантажів за маршрутом прямування озброєною охороною УЗ, загальну координацію і контроль за перевезенням вантажу та інші супутні послуги", - сказав Ткачов.

За його словами, на сьогодні парк ЦТЛ налічує близько 52,2 тис. вантажних вагонів. Надавати вагони для перевезення вантажів вже не так актуально. На сьогодні на ринку України профіцит вагонів, і вони не матимуть великого попиту. Це стимулює ЦТЛ пропонувати комплексну послугу з організації перевезення вантажів для вантажовласників за гарантованою ціною.

Послугу буде запропоновано насамперед відправникам зернових вантажів. УЗ уже веде переговори з десятьма найбільшими зерновими компаніями, водночас розглядається можливість пропозиції експедиторських послуг і відправникам іншої номенклатури вантажів.

Крім того, до кінця року УЗ планує зареєструвати свій новий актив - іноземного перевізника/оператора, який працюватиме в країнах ЄС. "Ми створюємо окрему компанію - іноземного перевізника/оператора (нерезидент України), який надаватиме послуги експедирування вантажів на території іноземних держав", - повідомив Ткачов.

Рішення про його створення вже схвалено на рівні Наглядової ради УЗ і правління компанії, зазначив заступник директора. На цьому етапі триває робота з реєстрації компанії нерезидента та оформлення необхідного пакета дозвільних документів.

Це дозволить вантажовідправникам в "одному вікні" придбати комплексну експедиторську послугу з перевезення вантажів і територією України, і країнами ЄС.

Як очікується, першою країною роботи нової компанії-перевізника від УЗ стане Польща. Також вивчається питання про вихід із аналогічною послугою в Словаччину та Угорщину.

"Ми побачимо, якщо, ставши польським перевізником/оператором, ми зможемо надавати послуги і в Словаччині, і в Угорщині, ми розширюватимемо географію роботи. Крім того, УЗ вже має парк вагонів євроколії 1435 мм, які працюють на території ЄС", - зазначив Ткачов можливі подальші плани розширення географії.

LIGA360 - надійний помічник бізнесу в умовах воєнного стану. Не пропустіть жодної зміни законодавства, перевіряйте компанії та фізичних осіб, контролюйте реєстраційні зміни ваших об'єктів нерухомості. Придбайте LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини