Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Райффайзен Банк отримав гарантію від DFC для підтримки кредитування бізнесу Новини компаній

Реклама

Райффайзен Банк оголосив про випуск гарантії кредитного портфеля (LPG) на суму 40 млн дол. США від Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC), що дозволить банку надати кредити на суму до 50 млн дол. США українським мікро-, малим та середнім підприємствам протягом наступних 8 років.

Згідно з договором, DFC покриватиме до 80% від суми ризику неповернення кредитів, які Райффайзен Банк надаватиме за гарантією позичальникам, що відповідають встановленим вимогам.

"Новий спільний проєкт з DFC та USAID значно розширить можливості українського малого бізнесу залучати кредити, особливо з урахуванням ризиків воєнного часу. Підприємства зможуть отримати кредити для поповнення обігових коштів та фінансування довгострокових інвестиційних проєктів, що допоможе відновлювати українську економіку, стимулювати експорт і створювати нові робочі місця", - сказав голова правління Райффайзен Банку Олександр Писарук.

Віце-президент Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку Джим Полан підкреслив, що DFC продовжить надавати підтримку українському народу та економіці, працюючи задля забезпечення успішного та світлого майбутнього України.

Перевіряєте відповідність вимогам регуляторів? Спробуйте LIGA360. У нашій найповнішій базі документів ви зможете знайти усі чинні норми Податкової, Нацбанку та інших держорганів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини