Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінімальні роздрібні ціни на алкогольні напої можуть зрости - проєкт

Реклама

Міністерство економіки підготувало проєкт урядової постанови щодо змін мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої, зокрема пропонується:

  • підвищити розмір мінімальних цін на алкогольні напої залежно від коду виробів згідно з УКТЗЕД, зокрема оптово-відпускні ціни на горілку, лікеро-горілчані вироби, інші міцні алкогольні напої на 11 - 26 %, а роздрібні на 5 - 14 %; роздрібні ціни на виноробну продукцію (крим ігристих та газованих винних напоїв) на 40 - 85 %, а на віна ігристі та газовані винні напої на 12 % ;

  • встановити диференційований рівень мінімальних роздрібних цін на звичайні (неігристі) вина, вина, вермути та інші зброджені напої (у тому числі суміші із зброджених напоїв та суміші на основі зброджених напоїв) залежно від виду та місткості тари/упаковки: у скляній та іншій тарі місткістю 0,7 літра і в упаковці типу "Tetra-Pak" і "Bag in box", металевих банках із харчового алюмінію, полімерних пляшках марки ПЕТФ місткістю 1 літр.

Очікується, що мінімальні ціни підвищать:

  • на горілку - на 4,7% з 89,4 грн до 93,6 грн за пляшку 0,5 літра;

  • на коньяк (бренді) три зірочки - на 6%, зі 128,3 грн до 136 грн за 0,5 літра, чотири зірочки - на 6,6%, з 139,3 грн до 148,6 грн за 0,5 літра, п'ять зірочок - на 6,4%, з 151,7 грн до 161,4 грн за 0,5 літра.

  • на натуральні виноградні вина у скляній тарі ємністю 0,7 літра  - на 57% з 42 грн до 66 грн;

  • на ігристі вина у скляній тарі ємністю 0,7 літра та 0,75 літра - на 11,9%, зі 109 грн до 122 грн за пляшку.

Також пропонується привести у відповідність до Податкового кодексу України опис товарів та їх групування за кодами згідно з УКТЗЕД.

Зміни оприлюднено для обговорення громадськістю.

Не пропусти жодної важливої зміни для бізнесу з LIGA360. Налаштуй моніторинг згадок у ЗМІ, змін конкурентів, законодавства та статусів об'єктів нерухомості. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини