Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Дунайське пароплавство починає формувати контейнерні каравани

Реклама

Національний перевізник «Українське Дунайське Пароплавство» готується до запуску баржевих контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Пароплавство пропонує доставку контейнерів до дунайських портів Болгарії, Сербії, Угорщини, Словаччини, Австрії, Німеччини та до румунського порту Констанца.

Крім перевезення компанія забезпечує зберігання та перевалку в українських портах, організацію перевалки в портах вивантаження.

УДП вже почало консультації з перевізниками щодо залучення необхідної кількості контейнерів, необхідних для формування перших караванів.

«Минулого року реалізували масштабну ремонтну програму - в експлуатації 25 одиниць самохідного флоту (20 в резерві) та понад 200 барж. Тож, ресурсів і можливостей, щоб перехопити потік контейнерів з автотранспорту, у компанії достатньо», - наголосили у міністерстві.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини