Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

В Україні спростили декларування експрес-відправлень та сплату мита

Реклама

З 29 березня Державна митна служба надала громадянам можливість самостійного декларування експрес-відправлень. Про це повідомляє пресслужба ДМСУ.

«За рахунок використання попередньої інформації, яка подається експрес-операторами, громадяни мають можливість у кілька кліків самостійно задекларувати відправлення вартістю до 10 000 євро та сплатити митні платежі», - зазначається у повідомленні.

Це можна зробити в Особистому кабінеті на веб-порталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» шляхом подання електронної митної декларації прямо зі смартфону в будь-якому зручному місці.

Для спрощення процесу реалізовано низку сервісних функцій:

  • переважна більшість граф декларації заповнюється автоматично;

  • автоматично здійснюється машинний переклад назв товарів та іншої інформації на українську мову;

  • можливість у багатьох випадках підбору коду товару за УКТ ЗЕД;

  • розрахунок податків відбувається в автоматичному режимі;

  • передбачено автозаповнення тих реквізитів, яких бракує в попередній інформації - в тому випадку, якщо громадянин раніше вже користувався цим сервісом.

Після подання декларації М-16, її необхідно підписати за допомогою КЕП або Дія.Підпис.

У разі, якщо вартість товарів перевищує 150 євро і вони підлягають оподаткуванню, генерується QR-код.

Клікнувши на цей QR-код або навівши на нього камеру мобільного телефону, можна за лічені секунди сплатити нараховані митні платежі зі свого банківського застосунку.

Відстежити статус оформлення відправлення та надходження сплачених коштів на митницю також можна онлайн через Особистий кабінет.

Водночас митники наголошують, що залишаються альтернативні способи оформлення, такі як декларування експрес-перевізником або через митного брокера та особисте (або іншою особою за дорученням) подання паперової декларації в підрозділ митного оформлення.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини