Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

В Україні збільшено неоподаткований ліміт на посилки за кордон

Реклама

16 травня набув чинності Закон №3613-IX «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законів України щодо особливостей здійснення митного контролю та митного оформлення окремих категорій товарів», яким, серед іншого, яким змінено неоподатковуваний ліміт на посилки за кордон для підприємців.

Раніше бізнес зобов'язаний був подавати письмову митну декларацію для товарів вартістю понад 150 євро, відтепер цей поріг збільшено до 1000 євро.

Так, відповідно до нового Закону, допускається поміщення у митний режим експорту товарів, сумарна митна вартість яких не перевищує еквівалент 1000 євро, що переміщуються (пересилаються) підприємствами за межі митної території України у міжнародних поштових або експрес-відправленнях, шляхом подання оператором поштового зв'язку або експрес-перевізником додаткового реєстру міжнародних поштових або експрес-відправлень у разі, якщо:

  • на товари не встановлено вивізне мито;

  • на товари не встановлено обмеження щодо їх вивезення за межі митної території України відповідно до статті 197 МК.

Не гадай, а знай точні відповіді! LIGA360:Підприємець надасть всю інформацію із законодавчого та новинного поля, довідкову інформацію та реєстраційні дані компаній. Дізнайся більше переваг за посиланням 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини