Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Виключення платника податків з переліку ризикових: які документи необхідно подати

Реклама

Податківці пояснюють, що   відповідно до п. 6 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабміну від 11.12.2019 №1165 питання відповідності/невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня.

Комісія розглядає питання виключення з переліку ризикових платників у разі виявлення обставин та/або отримання інформації, що свідчать про невідповідність платника податку критеріям ризиковості або отримання інформації та копій відповідних документів від платника податку, що свідчать про невідповідність критеріям ризиковості.

Інформація та копії документів подаються платником до ДПС в електронній формі засобами електронного зв'язку.

Документами, необхідними для розгляду питання виключення платника податку з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, можуть бути:

  • договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;

  • договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;

  • первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

  • розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;

  • документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством;

  • інші документи, що підтверджують невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.

Комісія регіонального рівня розглядає інформацію та копії документів, подані платником податку, протягом семи робочих днів, що настають за датою їх надходження, та приймає відповідне рішення.

Як дізнатися, чи є ваша компанія у плані-графіку перевірок? Знайдіть досьє на LIGA360 - та відкрийте розділ "Перевірки". Спробуйте прямо зараз. 

Читайте також:

Компанію включено до плану-графіка перевірок ДПС: які перспективи судового оскарження?

Основні податкові ризики підприємства

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини