Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПриватБанк розширює програму підтримки клієнтів-експортерів

Реклама

ПриватБанк приймає заявки на спільну з Українським "Експортно-кредитним агентством" (ЕКА) програму підтримки експортерів, інформує пресслужба банку.

Як повідомив член правління ПриватБанку Євген Заіграєв, сьогодні у партнерстві з ЕКА ПриватБанк фінансує українських товаровиробників, клієнтів малого, середнього та корпоративного бізнесу на придбання сировини та матеріалів з метою виконання експортних контрактів. Найближчим часом банк планує поширити дію програми і на клієнтів мікробізнесу.

За умовами програми, ЕКА страхуватиме ризики банку за кредитами, наданими на фінансування виробництва експортних товарів відповідно до зовнішньоекономічних контрактів (які відповідають вимогам ЕКА в частині УКТ ЗЕД).

Максимальна сума такого кредиту може становити 10 мільйонів гривень, термін кредитування - до 1 року.

Новація розширеної програми полягає в тому що, якщо сума фінансування не перевищує 5 млн грн заставою за кредитом виступає лише порука власника, для кредитів  більше 5 млн грн - також і майнові права за експортним контрактом.

Відчуйте силу інформації на вашому боці - з LIGA360 PRO. Експертна аналітика допоможе знайти правильний алгоритм дій для керівника, юриста, бухгалтера чи комплаєнс-офіцера. Замовте доступ за посиланням 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини