Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Аудит системи моніторингу блокування податкових накладних: що перевірятимуть?

Реклама

Кабмін розпорядженням від 24 травня 2024 р. №464-р призначив проведення аудиту системи моніторингу ризиків і критеріїв для блокування податкових накладних та процедур і критеріїв їх розблокування.    

Аудит доручили проводити Міністерству фінансів разом з Державною аудиторською службою та Державною податковою службою згідно з Порядком проведення перевірки робочими групами центральних органів виконавчої влади.

Аудит стосуватиметься системи моніторингу ризиків і критеріїв для блокування податкових накладних та процедур і критеріїв їх розблокування.  

Перевірятися буде ДПС стосовно виконання функцій з реалізації механізму зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та діяльність комісій з питань зупинення реєстрації ПН/РК, визначених порядками, затвердженими постановою КМУ №1165.

Строк проведення - 6 місяців. Про результати аудиту робоча група має повідомити Кабінету Міністрів протягом двох місяців після його закінчення.

LIGA360 LEGAL SOLUTION допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини