Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк зареєстрував торговельну марку PROSTIR e-Secure

Реклама

Національний банк отримав від Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій свідоцтво про реєстрацію торговельної марки PROSTIR e-Secure, що є підтвердженням права власності Нацбанку на бренд PROSTIR e-Secure. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

«PROSTIR e-Secure є важливим інструментом підвищення рівня безпеки операцій у мережі Інтернет з платіжними картками Простір, зокрема мінімізації ризиків платіжного шахрайства», - йдеться у повідомленні.

Наразі учасники системи та процесингові центри ведуть активну роботу щодо підключення до PROSTIR e-Secure, що також спрямовано на виконання вимог Закону "Про платіжні послуги" та Положення про автентифікацію та застосування посиленої автентифікації на платіжному ринку.

Довідково

PROSTIR e-Secure - технологія захисту операцій електронної комерції для учасників національної карткової платіжної системи "Простір", що побудована на протоколі EMV 3-D Secure версії 2.2.0 та представлена рішенням Directory Server, сертифікованим у EMVCo.

Зазначену технологію було впроваджено у 2022 році.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини