Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінімальна частка біопалива в бензинах становитиме 5% - прийнято Закон

Реклама

Рада на засіданні 4 червня ухвалила в цілому проєкт № 3356-д щодо обов'язковості використання рідкого біопалива (біокомпонентів) у галузі транспорту.

Закон визначає обов'язковий вміст рідкого біопалива (біокомпонетів) в усіх обсягах бензинів автомобільних, що відпускаються з місць виробництва пального, місць оптової торгівлі пальним та місць роздрібної торгівлі пальним, за виключенням бензинів з октановим числом 98 і вище та бензинів, що поставляються для потреб Міністерства оборони, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву, та для створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів, що становить з 1 травня 2025 року - не менш як 5 відсотків (об'ємних), за абсолютної похибки визначення ± 1 відсоток.

За роздрібну торгівлю пальним без дотримання визначеної обов'язкової частки рідкого біопалива передбачено накладення штрафу в розмірі семи прожиткових мінімумів для працездатних осіб (21196 грн) за кожні 1000 літрів одержаної для реалізації партії бензинів автомобільних.

Підприємство здійснює обіг підакцизних товарів? Уся інформація знайдеться в LIGA360. Основні документи, ліцензування та дозволи, облік і податки - переходь у потрібний розділ в один клік. Деталі за посиланням. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини