Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НБУ анулював ліцензію фінансовій компанії за відмову у проведенні перевірки

Реклама

Нацбанк анулював ТОВ «ФК «Фінколе» ліцензію на діяльність фінансової компанії з правом надання фінансових послуг: факторинг та надання коштів та банківських металів у кредит. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Відповідне рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 3 червня.

Зазначається, що у травні поточного року НБУ вжив заходів для проведення планової інспекційної перевірки зазначеної фінансової компанії.

У зв'язку відсутністю протягом першого дня перевірки особи, уповноваженої представляти інтереси фінансової компанії, встановлено факт відмови ТОВ «ФК «Фінколе» у проведенні перевірки Нацбанком.

Відповідно до норм законодавства, встановлення факту відмови фінансової компанії у проведенні перевірки Нацбанком є підставою для застосування до фінансової компанії заходу впливу у вигляді анулювання ліцензії на діяльність фінансової компанії.

Оскільки фінансовій компанії анульовано ліцензію, її також виключено з Державного реєстру фінансових установ.

Усі джерела інформації для вашої роботи - в новому рішенні LIGA360 PRO. Доступ до найповнішої бази законодавства, судових рішень і інструментів перевірки контрагентів. Дізнайтесь більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини