Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Кабмін спростив імпорт деяких товарів для виготовлення спецтранспорту

Реклама

Кабінет Міністрів дозволив ввезення у митному режимі переробки на митній території України деяких видів товарів для подальшого виготовлення спецтранспорту на українських підприємствах. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 4 червня, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Йдеться, зокрема, про виготовлення транспортних засобів спеціального призначення для використання на території України підрозділами Нацполіції, медиками, ДСНС, правоохоронними органами та військовими формуваннями. Також передбачається подальший експорт такого спецтранспорту до країн ЄС.

«Уряд скасував мита для групи товарів, які йтимуть на виробництво спецтранспорту для підтримки роботи національних служб спеціального призначення. Розвиток промисловості, переробки та збільшення виробництва саме української продукції - це те, над чим працює Уряд в рамках політики «Зроблено в Україні» спільно з бізнесом та міжнародними партнерами», - зазначив заступник Міністра економіки - Торговий представник України Тарас Качка.

Так, із Переліків виключено транспортні засоби товарних позицій 8703, 8704 згідно із УКТ ЗЕД та кузови для моторних транспортних засобів, що класифікуються за кодом 8707 10 90 90 згідно із УКТ ЗЕД.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини