Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Засновники індустріальних парків отримають безповоротну допомогу до 150 млн грн

Реклама

Кабінет Міністрів постановою від 4 червня № 644 затвердив новий Порядок державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків.

Документ передбачає надання коштів на будівництво об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування індустріальних парків, а також компенсацію за приєднання до інженерно-транспортних мереж.

Кошти надаватимуться ініціаторам створення або керуючим компаніям індустріальних парків для облаштування або будівництва інженерно-транспортної інфраструктури, а також часткове відшкодування вартості приєднання до електричних мереж.

Максимальний розмір стимулювання складає 150 млн грн, при цьому співфінансування робіт відбуватиметься у співвідношенні 50 на 50.

Ініціатори створення або керуючі компанії індустріальних парків з деокупованих територій зможуть реалізовувати проєкти у співфінансуванні 80 на 20, тобто держава зі свого боку оплатить до 80 % кошторисної вартості робіт, але не більше 150 млн грн.

Водночас новий Порядок передбачає запровадження певних запобіжників. Зокрема, кожен заявник бере на себе зобов'язання протягом 3 років побудувати на території індустріального парку не менше 5000 квадратних метрів та залучити не менше 2 учасників. У разі невиконання умов, він має повернути державі всі витрачені бюджетні кошти.

Для того, щоб скористатись програмою, необхідно подати заявку до уповноваженого банку до 15 серпня.

Після цього банк перевірить заявку, а Міністерство економіки перевірить документи та ухвалить рішення про надання допомоги.

У разі позитивного рішення укладається договір.

Кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок, а оплата відбудеться після того, як роботи будуть виконані, а заявник сплатить свою частину.

За матеріалами Мінекономіки.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини