Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Єврокомісія підтверджує, що Україна виконала вимоги щодо проведення реформ для початку переговорів про вступ до ЄС

Реклама

Єврокомісія підтвердила, що надала позитивну усну оцінку щодо прогресу євроінтеграційних реформ України та Молдови, повідомляє "Європейська правда".

Речниця Єврокомісії Ана Пісонеро на брифінгу сказала, що Єврокомісія може підтвердити, що Україна виконала вимоги щодо проведення реформ, необхідних для початку переговорів про вступ до Євросоюзу.

"Ми вважаємо, що всі кроки були виконані обома країнами... Тепер справа за державами-членами - продовжити дискусію щодо наступних кроків. Саме їм належить ухвалити рамки переговорів", - зазначила вона.

Пісонеро вказала, що таким чином Київ досяг необхідних критеріїв у визначених сферах - антикорупційній, контролю за політичним лобізмом, прозорості статків посадовців та у сфері забезпечення прав нацменшин.

ЄС та Україна сподіваються офіційно почати переговори до кінця червня, оскільки з 1 липня головування у Раді ЄС переходить до Угорщини, зазначили у ЄП.

Не пропусти жодної важливої зміни для бізнесу з LIGA360. Налаштуй моніторинг згадок у ЗМІ, змін конкурентів, законодавства та статусів об'єктів нерухомості. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини