Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада прийняла Закон про держрегулювання виробництва та обігу підакцизної алкогольної, тютюнової продукції і пального

Реклама

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та у цілому законопроєкт N 10346 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального». Про це повідомив голова Комітету Данило Гетманцев, який є одним з його ініціаторів.

Законопроєктом пропонується:

  • на підприємствах, на яких здійснюється виробництво тютюнових виробів, встановити контрольні пости та цілодобову систему відеоспостереження;

  • акцизні склади, на території яких виробляється спирт етиловий, біоетанол, обладнати цілодобовою системою відеоспостереження та контрольно-пропускною системою;

  • запровадити можливість блокування за ініціювання ДПС інтернет-сайтів, які незаконно продають підакцизну продукцію;

  • запровадити безстрокові ліцензії для всіх видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню;

  • на певні види роздрібної торгівлі підакцизною продукцією запровадити автоматичний порядок отримання ліцензій протягом одного робочого дня за днем отримання заяви про отримання ліцензії.

Прогнозується, що прийняття цього проєкту Закону посилить законодавчу базу щодо регулювання тютюнового та алкогольного ринків.

Нова LIGA360 змінює все! Замов персональну презентацію для твоєї компанії і твоїх індивідуальних потреб. Гарантуй злагоджену роботу команди в єдиному інформаційному просторі та уникай ризиків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини