Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підприємці зможуть отримати пільгові кредити для придбання та встановлення енергообладнання

Реклама

Державну програму «Доступні кредити 5-7-9 %» буде розширено для бізнесу за напрямом будівництва і улаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок. Це допоможе збільшити можливості підприємців для самозабезпечення електроенергією та посилити стійкість бізнесу до можливих збоїв в електропостачанні. Відповідну постанову Уряд ухвалив на засіданні 18 червня 2024 року.

Отримані за програмою кредитні кошти підприємці зможуть витратити на фінансування будівництва та улаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок. Максимальна сума пільгового кредиту на відповідні цілі становить до 150 млн гривень, а строк кредитування - до 10 років.

Окрім цього, за поданням Міненерго Уряд затвердив порядок надання фінансової державної підтримки фізичним особам, що встановлюють генеруючі установки з альтернативних джерел енергії у домогосподарствах. Передбачено надання пільгового фінансування для придбання та встановлення генеруючого обладнання - фотоелектричних модулів та/або вітрових електроустановок потужністю від 1 кВт до 10 кВт та установок зберігання енергії.

Для придбання та встановлення відповідного обладнання надаватиметься безвідсотковий кредит строком до 5 років. Кредит буде видаватися уповноваженим банком через Фонд розвитку підприємництва.

Нова LIGA360 змінює все! Єдиний продукт для всієї компанії. Виявляє правові, партнерські, фінансові, санкційні, репутаційні ризики. Допомагає приймати аргументовані рішення, використовуючи силу інформації на 360. Замов презентацію для своєї компанії. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини