Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Експорт у ЄС: Держмитслужба надала тлумачення неоднозначностей у митному оформленні

Реклама

Держмитслужба у листі від 04.06.2024 р. № 15/15-03-02/7/3017 надала роз'яснення з метою забезпечення єдиного підходу та уникнення неоднозначного трактування при видачі митними органами України сертифікатів з перевезення товару EUR.1 на експорт товарів до країн ЄС відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони на підставі ЗЕД-контрактів, укладених з нерезидентами третіх країн.

Передусім у відомстві нагадують про те, що кожна Сторона зменшує або скасовує ввізне мито на товари, що походять з іншої Сторони, згідно з Графіками, установленими в Додатку 1-A до Угоди. При цьому Сторони не повинні запроваджувати або зберігати в силі будь-які мита, податки або будь-які інші заходи еквівалентної дії, що накладаються на вивезення товарів або запроваджується у зв'язку з вивезенням товарів на іншу територію.

Існуючі ж мита або заходи еквівалентної дії, які застосовують в Україні, повинні поступово анулюватися протягом перехідного періоду відповідно до Графіка.

Докладніше читайте у матеріалі "Експорт у ЄС: нюанси оформлення перевезень".

Вся інформація для твоєї компанії - тепер в єдиному продукті LIGA360. Збільшуй швидкість виявлення бізнес-ризиків: правових, регуляторних, санкційних, репутаційних, судових, фінансових, договірних. Замов презентацію прямо сьогодні. 

Саме зараз діє максимально вигідна ціна саме для тебе! Скористайся Summer program від LIGA ZAKON - отримуй знижку на нову LIGA360. Деталі та умови акції за посиланням.   

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини