Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Швейцарія запроваджує нові санкції проти рф

Реклама

Федеральний департамент економіки, освіти та досліджень Швейцарії (EAER) 8 липня розширив свої санкційні списки проти росії. Про це повідомили на офіційному сайті швейцарського уряду.

24 червня ЄС ухвалив нові санкції проти росії в рамках свого 14-го пакету. У свою чергу EAER має накласти санкції в межах своєї юрисдикції ще на 69 фізичних та 86 юридичних осіб, повідомили в уряді.

Нові санкції в основному націлені на бізнесменів, пропагандистів, співробітників збройних сил і судових органів, осіб, відповідальних за депортацію українських дітей, а також співробітників ФСБ. До нових суб'єктів, які потрапили під санкції, входять, зокрема, компанії, що працюють в російському оборонному секторі, а також компанії у фінансовому та торговому секторах, які активно беруть участь в обході санкцій.

Загалом у санкційних списках потрапили понад 2200 фізичних та юридичних осіб. Це відповідає вимогам ЄС.

Чотирнадцятий пакет санкцій, прийнятий ЄС 24 червня, передбачає низку додаткових заходів, включаючи заходи в енергетичному секторі, фінансовому секторі та секторі товарів. Федеральна рада зараз вивчає ці додаткові заходи з метою їх можливого прийняття.

EAER наклав заборону на рекламу чотирьох ЗМІ "Voice of Europe", "РИА Новости", "Известия" та "Российская газета" через безперервні пропагандистські та дезінформаційні кампанії росії. На відміну від заходів в ЄС, у Швейцарії ці ЗМІ не підлягають забороні на мовлення. Незважаючи на те, що ці канали використовуються для цілеспрямованого поширення російської пропаганди та дезінформації, Федеральна рада все ж вважає, що ефективніше протистояти неправдивим і шкідливим твердженням фактами, а не забороняти їх.

Нові заходи набули чинності о 18:00 9 липня 2024 року.

Нова LIGA360 змінює все! Посилюй пильність в роботі з контрагентами та партнерами. Здійснюй санкційний скринінг. Перевіряй контрагентів за 46 списками зі 144 юрисдикцій. Дізнайся більше переваг, замовивши персональну презентацію. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини