Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Основні вимоги до зберігання пального: роз'яснення податківців

Реклама

У Головному управлінні ДПС у Львівській області нагадали про основні вимоги до зберігання пального суб'єктами господарювання.

Так, зберігання пального здійснюється суб'єктами господарювання за наявності ліцензії на право зберігання пального або на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки.

Таку ліцензію суб'єкти господарювання отримують на кожне місце зберігання пального.

Водночас зберігати власне пальне та пальне, що належить іншому суб'єкту господарювання, суб'єкти господарювання мають право без отримання ліцензії на право зберігання пального в місцях його виробництва або місцях оптової торгівлі пальним чи місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано відповідну ліцензію.

Ліцензію на право зберігання пального, на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки не потрібно отримувати на місця зберігання пального, що використовуються:

  • підприємствами, установами та організаціями, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету;

  • підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву;

  • суб'єктами господарювання для зберігання пального для власних виробничо-технологічних потреб, яке використовується виключно на нафто- та газовидобувних майданчиках, бурових платформах і не реалізується в місцях оптової або роздрібної торгівлі.

Інструкції та ситуації для експертів ринку: юристів, бухгалтерів, фахівців із перевірок, керівників та кадровиків. Нова LIGA360 змінює все! Замовте презентацію комплексного інформаційно-аналітичного рішення LIGA360 прямо сьогодні.

Суб'єкти господарювання здійснюють зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки у споживчій тарі кожна об'ємом до 60 літрів включно без отримання ліцензії на право зберігання пального, на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки.

Забороняється зберігання та/або реалізація (використання) пального, отримання якого не підтверджено:

  • для імпортера - митною декларацією або документом, необхідним для розміщення товарів на тимчасове зберігання під митним контролем;

  • для суб'єкта господарювання оптової та/або роздрібної торгівлі - первинним документом, а при переміщенні в межах одного суб'єкта господарювання - документом на внутрішнє переміщення;

  • для суб'єкта господарювання, що здійснює зберігання пального (для потреб інших суб'єктів господарювання), - документом, що підтверджує прийняття товару на зберігання;

  • для суб'єкта господарювання, що здійснює зберігання пального для власних потреб, - документом, що підтверджує прийняття пального.

Під час проведення перевірки суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки, зобов'язані в день початку перевірки надати посадовим особам податкового органу, які проводять перевірку, інформацію про адреси або кадастрові номери всіх земельних ділянок, на яких розміщені ємності для зберігання пального, їхню кількість та місткість, а також надати таким посадовим особам можливість огляду таких ємностей.

Читайте також: Місця зберігання пального розміщено по всьому місту: чи достатньо однієї ліцензії та куди вносити плату

Встигни скористатися Special program для рішення LIGA360. Гарантуй найкращу ціну для своєї компанії. Детальніше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини