Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів
$

Як обчислюється податок на нерухомість у разі переходу права власності на об'єкт?

15.03.2019, 10:00
384
0

Фіскали нагадали про деякі особливості обчислення суми податку на нерухомість
Фіскали нагадали про деякі особливості обчислення суми податку на нерухомість

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області роз'яснило, як обчислюється сума податку на нерухомість у разі переходу права власності на об'єкт протягом року.

Відповідно до п. 266.7 Податкового кодексу, за наявності у власності платника податку об'єкта житлової нерухомості, у тому числі його частки, загальна площа якого перевищує 300 кв. м (для квартири) та 500 кв. м (для будинку), розрахована сума податку збільшується на 25 тис. грн на рік за кожен такий об'єкт.

У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування протягом календарного року податок обчислюється для:

- попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності;

- нового власника - починаючи з місяця, в якому він набув таке право.

Податківці нагадали, що у випадку переходу права власності на вищевказаний об'єкт сума податку розраховується за формулою:

(Сума розрахованого відповідно до ПК податку)+(25 тис. грн / 12 x К міс.), де К міс.- кількість місяців володіння об'єктом.

***

Раніше ми писали про те, що продати нерухомість стане дорожче.

***

Запобігти шахрайським діям із вашим майном здатен сервіс SMS-МАЯК. З його допомогою про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням в кабінеті користувача. Для отримання упереджувальної інформації про зміну майнових прав на земельні ділянки можна скористатись сервісом SMS-МАЯК ЗЕМЛЯ.


Увійдіть, щоб залишити коментар