Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
$

Українсько-чеський бізнес-форум

19.11.2019, 11:30
515
0

19 листопада в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум
19 листопада в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум

19 листопада 2019 в рамках офіційного візиту Прем'єр-Міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну за підтримки Посольства ЧР в Україні та Чеської торгової палати в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Чеську бізнес-делегацію, до якої увійдуть представники різних секторів економіки, очолює президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі.

Очікується, що Прем'єр-міністр Чеської Республіки та Віце-Прем'єр-Міністр, Міністр промисловості і торгівлі Чехії особисто відкриють бізнес-форум та привітають його учасників.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

Детальна програма заходу та список чеських компаній з побажаннями щодо можливої кооперації будуть об'явлені додатково.

До пріоритетних напрямків українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою.

Вартість участі у заході: 480 грн. (вкл. ПДВ), для членів ТПП України - 360 грн. (вкл. ПДВ)

Партнерство: Для компаній, які прагнуть підвищити свою пізнаваність та презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників та гостей Форуму, пропонується можливість виступити партнером Форуму.

Більш детальна інформація про захід

Контакти для довідок: тел. (044) 461 98 07/08, Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua), Ольга Бондаренко (boi-ier@ucci.org.ua), Анна Любима (dept.ier@gmail.com / +38 095 546 65 09), Валерія Забашта (tvs-zed@ucci.org.ua)

Сподіваємось на ваше позитивне рішення та активну участь!

ЛІГА:ЗАКОН - інформаційний партнер форуму