Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Запропоновано створити ще один центральний орган виконавчої влади

19 липня 2018, 12:07
177
0
Реклама

Група народних депутатів внесла законопроект №8612 від 13.07.2018, спрямований на удосконалення системи державного управління в сфері дорожнього руху та його безпеки. Автори відзначають, що міжнародні організації неодноразово рекомендували створити в Україні окремий державний орган, який був би наділений ключовими повноваженнями в сфері безпеки дорожнього руху і відповідав за координацію відповідної діяльності всіх державних органів.
Проект пропонує доповнити Закон «Про дорожній рух» новою статтею, в якій визначити компетенцію центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері безпеки дорожнього руху. Також пропонується внести корективи в повноваження існуючих органів і розподіл відповідальності між нами.
Крім цього, для сприяння здійсненню державного управління в сфері дорожнього руху та його безпеки запропоновано, щоб уряд створив Комітет з питань дорожнього руху і його безпеки як постійно діючий колегіальний орган, який працює на громадських засадах.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини