Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківці повідомили про новорічні технічні обмеження

22 грудня 2017, 17:31
147
0
Реклама

ДФС повідомила, що у зв'язку із закриттям календарного року в період з 31.12.2017 по 01.01.2018 (включно) проводитимуться регламентні та технологічні роботи відомчих автоматизованих систем. Реєстрація податкових накладних і розрахунків коригування до них буде неможлива.

Нагадаємо, 17 листопада набули чинності зміни у критеріях оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Змінами було впроваджено автоматичне прийняття таблиці платника податків для підприємств з податковим навантаженням понад 2 % і градація рівня ризикового товару залежно від вказаного податкового критерію.

Під градацією мається на увазі те, що залежно від податкового навантаження платники податків мають відповідний процентний рівень ризикового товару. Тобто при збільшенні значення податкового навантаження рівень ризикового товару також збільшується. Крім того, було передбачено зупинення реєстрації розрахунків коригування на зміну вартості товарів більш ніж у два рази або зміну номенклатури товарів/послуг.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини