Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підвищено поріг використання касових апаратів, а також розширено перелік операцій з їх застосуванням

18 грудня 2017, 18:44
329
0
Реклама

18 грудня Кабмін підвищив поріг річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і послуг, які можна проводити без застосування РРО, із 200 тис. грн до 500 тис. грн і з 75 тис. грн до 250 тис. грн залежно від форми та умов провадження діяльності на один структурний підрозділ суб'єкта господарської діяльності. Крім того, буде обов'язковим використання РРО при перевищенні річного доходу в 1 млн грн незалежно від виду діяльності.


Відповідні зміни внесено до постанови Кабміну від 23 серпня 2000 року № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».


Важливо зауважити і розширення переліку операцій, де використання касового апарату є обов'язковим (що також передбачено вказаними змінами). Зазначений перелік розширено побутовими послугами (за винятком послуг, що надаються на території сіл), послугами носильників на вокзалах і в портах, а також реалізацією квитків державних лотерей.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини