Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

До уваги страховиків: змінено характеристики й ознаки окремих видів добровільного страхування

24 листопада 2017, 09:01
194
0
Реклама

Розпорядженням Нацкомфінпослуг внесено істотні зміни до Характеристик та класифікаційних ознак видів добровільного страхування. Страховикам слід протягом двох років після опублікування документа адаптувати свої правила страхування до оновлених характеристик. Правила страхування до приведення їх у відповідність до нововведень підлягають застосуванню в частині, що не суперечить цьому розпорядженню.

Важливо врахувати оновлені редакції характеристик страхування фінансових ризиків, майнового, аграрного, вогневого страхування та ризиків стихійних явищ, а також окремих видів страхування відповідальності.

Серед доповнень у документі - новий підрозділ, присвячений страхуванню цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Цей вид страхування передбачає обов'язок страховика здійснити виплату страхового відшкодування третій особі за шкоду, завдану внаслідок ненавмисних дій або помилки.

Також було визначено критерії страхування життя та здоров'я волонтерів на період надання ними волонтерської допомоги. Страховик за таким видом страхування повинен здійснити виплату в разі смерті застрахованої особи, тимчасової втрати ним працездатності, встановлення інвалідності чи отримання травматичних ушкоджень або іншої шкоди здоров'ю, пов'язаних з волонтерською допомогою.

Крім того, тепер правила страхування можуть передбачати умови відшкодування витрат, понесених страхувальником під час настання страхового випадку щодо запобігання чи зменшення збитків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини