Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд істотно скоригував деякі правила оренди

22 листопада 2017, 13:54
205
0
Реклама

22 листопада Кабмін прийняв рішення впровадити норму, що дозволяє фінансово карати недобросовісних переможців конкурсу на право оренди. Про це повідомив керівник ФДМ Віталій Трубаров. Тепер усі учасники конкурсу мають вносити авансовий платіж у розмірі не менш як шість місячних орендних плат. Він повертається усім, крім переможця. Таким чином, компанії, які прийшли на конкурс з наміром зірвати його, тобто формально перемогти, а потім відмовитися від підписання договору, заплатять за це істотну суму.

Також було прийнято постанову про внесення змін до Типового договору оренди землі, спрямованих на захист інтересів орендодавців - власників земельних ділянок, а також на збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Прийняті вдосконалення передбачають:

- фіксацію в договорі показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент передачі в оренду;

- відшкодування орендодавцеві збитків у разі погіршення якості ґрунтового покриву або приведення його в непридатний для використання за цільовим призначенням стан;

- встановлення строку виплати орендної плати за користування земельною ділянкою та посилення відповідальності в разі її несвоєчасної виплати (штраф, пеня).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини