Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Фонд держмайна знову обіцяє прискорити приватизацію

12 жовтня 2017, 15:15
213
0
Реклама

Цілком можливо, що найближчим часом буде відкрито можливість приватизовувати широке коло нових об'єктів. Про це свідчить заява керівника ФДМУ Віталія Трубарова про те, що Фонд активізує роботу з міністерствами та відомствами стосовно передачі підприємств, що перебувають в їх управлінні, але підлягають приватизації. Чиновник пообіцяв ініціювати створення спеціальних робочих груп, що займатимуться питаннями приватизації підготовлених об'єктів.

У Фонді планують працювати з кожним міністерством і відомством конкретно за переліками об'єктів, які можуть бути передані Фонду для приватизації. Раніше він повідомляв, що визначено перелік із 389 підприємств, які мають бути приватизовані. Проте для левової частки таких об'єктів неможливо почати приватизацію, оскільки частина з них залишається під законодавчою забороною на приватизацію, інші залишаються під керівництвом міністерств і не передані у Фонд, а ще багато з них просто неліквідні або мають заборгованість під 100 % стартової вартості.

Нагадаємо, днями перший заступник керівника ФДМУ Дмитро Парфененко повідомив, що незабаром буде відкрито можливість оренди державного майна для нерезидентів. Окрім того, у Фонді планують відмовитися від вимоги для орендарів мати ліцензії на певний вид діяльності. Це має стати кроком назустріч іноземним компаніям, що цікавляться орендою українських активів. Проект змін Фонд надіслав на реєстрацію до Мін'юсту.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини