Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Самовільне розміщення виробництва на невиділеній землі може мати кримінально-правові наслідки

10 жовтня 2017, 16:12
180
0
Реклама

Столичні прокурори повідомили про направлення до суду обвинувального акта щодо підприємця, який самовільно зайняв земельну ділянку для розміщення на ній газозаправного пункту. Він без будь-яких дозвільних або правовстановлюючих документів зайняв 10 соток землі, що розташована в санітарно-захисній зоні. Крім самовільного зайняття земельної ділянки, співробітники Держпраці та МНС виявили порушення, що загрожують виникненням надзвичайної ситуації та життю людей.
В додачу до втрати дорогого обладнання, яке було арештовано і вилучено правоохоронцями, підприємець знаходиться перед реальною перспективою тимчасової втрати свободи. Прокурори просять суд притягнути його до відповідальності за двома складами злочину, в тому числі за самовільне зайняття земельної ділянки.
З огляду на часті випадки самовільного захоплення нерухомості, не втрачають актуальності питання антирейдерської профілактики і захисту. Фізичний контроль краще доповнити відстеженням змін в реєстрі нерухомості за допомогою електронних засобів.

Таку можливість надає спеціальний сервіс SMS-Маяк, запущений на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». З його допомогою про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також через повідомлення в кабінеті користувача. Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії і припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини