Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бюджет-2018 не передбачатиме підвищення податкових ставок

14 вересня 2017, 16:15
168
0
Реклама

Проект держбюджету на 2018 рік не передбачатиме істотних податкових змін, зокрема нових податків або зміни податкових ставок. Про це повідомив Володимир Гройсман під час зустрічі з бізнесом за участю Президента України. Прем'єр додав, що уряд має забезпечити передбачуваність для підприємців.


Втім, обіцянка Прем'єра є швидше констатацією, а не урядовим кроком назустріч бізнесу. Оскільки законодавство і так виключає появу податкових змін пізніше ніж за півроку до початку нового бюджетного періоду (пп. 4.1.9 Податкового кодексу).


Нагадаємо, проект держбюджету на 2018 рік було представлено Мінфіном уряду 6 вересня. У свою чергу Верховна Рада згідно з нормами бюджетного законодавства повинна отримати проект документа до 15 вересня. Однак 15 вересня проект планується тільки затвердити на засіданні Кабміну. Проте в уряді сподіваються на відхід від уже звичної практики значної затримки бюджетного процесу і розраховують на затвердження законодавцем головного фінансового документа вчасно - до 1 грудня.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини