Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Закупівлі ліків здійснюватимуться через національну систему

23 серпня 2017, 16:42
204
0
Реклама

Сьогодні уряд схвалив Концепцію реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів і медичних виробів, у якій головним елементом є заснування національної закупівельної організації. Вона займатиметься публічними закупівлями на національному, місцевому та міжнародному рівні за принципом ефективності, прозорості та боротьби з корупцією. Планується, що нова структура, що приходить на зміну міжнародним закупівельними організаціям, буде самофінансованою.


Виконуюча обов'язки Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун звернула увагу на те, що повний і остаточний перехід на закупівлю ліків через таку організацію відбудеться у 2019 році. Створення такої організації здійснюватиметься поетапно, пілотні закупівельні програми буде запроваджено вже з наступного року.


Також в. о. Міністра зазначила, що структура закупівельної організації визначатиметься Міністерством охорони здоров'я, а її керівник обиратиметься за конкурсом. Організація матиме наглядову раду, куди увійдуть представники центральних органів влади, міжнародних і громадських організацій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини