Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Легалізацію криптовалюти пропонують почати з її оподаткування

6 серпня 2018, 12:08
226
0
Реклама

Як повідомляє ресурс LIGA.net, на сьогодні депутатами Верховної Ради розробляється законопроект, сприямований на регламентацію обігу криптовалют, їх зв'язку з реальною економікою та оподаткування окремих операцій з ними.

Основною ідеєю майбутнього законопроекту повинно стати запровадження 5% податку на вивід криптовалюти з біржі у фіат (реальні гроші) або ж на купівлю товарів та послуг, а також 1,5% військового збіру для фізичних осіб. Ставку пропонується вважати пільговою, вона діятиме до 2025 року, ПДВ при цьому не сплачуватиметься.

Додамо, що на сьогодні діяльність, пов'язана із випуском, торгівлєю на біржах та виводу у фіат криптовалют на державному рівні у перевежній більшості країн не врегульована. Перші спроби в цьому напрямку зроблені в Японії, США (на рівні штатів), низці країн ЄС.

Раніше ми писали, що Рада фінансової стабільності затвердила запропоновану Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку представила Концепцію державного регулювання операцій з криптовалютами. Нові деталі цієї Концепції наразі не розголошуються.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини