Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Через участь у рейдерській схемі чергового держреєстратора позбавлено доступу до реєстру нерухомості

17 серпня 2017, 14:22
160
0
Реклама

Під час візиту до Кіровоградської області заступник міністра юстиції Олена Сукманова повідомила про анулювання доступу до Державного реєстру нерухомості для реєстратора, який здійснив незаконні дії щодо одного з агропідприємств. До речі, поїздка до регіону заступника міністра з питань державної реєстрації пов'язана зі створенням у Кіровоградській області антирейдерського штабу.

Нагадаємо, Мін'юст створює регіональні штаби для боротьби з аграрними рейдерами з метою оперативного міжвідомчого реагування на факти неправомірного захоплення активів фермерів. У першу чергу, йдеться про охорону права власності на землі сільгосппризначення. До складу штабів входитимуть представники місцевих облдержадміністрацій, органів юстиції, правоохоронці та представники аграрного бізнесу безпосередньо. Одним із засобів зв'язку зі штабами будуть гарячі лінії органів юстиції, за якими можна буде отримати консультації з питань складання та подання скарг на рішення, дії чи бездіяльність держреєстратора, а також з інших питань, що стосуються діяльності територіального органу юстиції.

Про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися за SMS-повідомленням, електронним листом, а також за сповіщенням у кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі ЛІГА:ЗАКОН. Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини