Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Державі повернуті тисячі гектарів захопленої землі

19 липня 2017, 15:53
163
0
Реклама

Прокуратура міста Києва повідомила про повернення в державну власність земельних ділянок площею майже 2,5 тисячі гектарів і вартістю понад 85 млн гривень, що знаходяться у постійному користуванні державних установ Національної академії аграрних наук України.
Раніше, всупереч закону, ці ділянки були незаконно відчужені з державної власності без відповідної процедури узгодження, на підставі підроблених документів. Прокуратура відреагувала на такі дії позовом до суду про витребування в державну власність земельних ділянок. Позовні вимоги прокуратури були задоволені в повному обсязі - права держави як власника земель були захищені.
У зв'язку з цим слід зазначити, що використання фіктивних документів залишається поширеним рейдерським методом. Причому з огляду на часто високий рівень підробок, а також спрощення реєстраційних процедур, не втрачає актуальності питання самостійного превентивного контролю своєї нерухомості. Адже споконвіку відомо, що набагато легше проводити профілактику, а також оперативно реагувати на загрозу, ніж боротися з наслідками небажаних явищ.
Нагадуємо, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через повідомлення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії і припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини