Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Наближається реформа у сфері приватизації

4 липня 2017, 16:25
152
0
Реклама

Прес-служба Міненомрозвитку повідомила, що Уряд схвалив стратегічне бачення того, які держпідприємства в довгостроковому періоді повинні залишитися в державній власності, бути переданими в концесію, приватизовані або ж ліквідовані. Таке стратегічне бачення - тріаж - передбачає, що 893 об'єкти будуть приватизовані, а в держвласності залишаться 15 особливо важливих об'єктів і 363 об'єкти державного значення, що дають змогу надалі державі здійснювати свої безпосередні функції.

Своєю чергою, новий законопроект дасть можливість вивести конкуренцію за державні активи на глобальний рівень і перейти до ринкового ціноутворення на об'єкти в державній власності. Законопроект передбачає відхід від інституту оцінки та пропонує визначати ціну об'єкта лише платоспроможним попитом.

Також передбачається, що всі об'єкти приватизації будуть поділені на великі (продаватимуться через інвестиційного радника) та малі (продаватимуться через відкриті онлайн-аукціони). Водночас планується посилити захист прав інвесторів, зокрема, шляхом застосування міжнародного арбітражу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини