Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Незаконні сміттєзвалища відображатимуться на електронній карті

15 червня 2017, 15:48
307
0
Реклама

З метою забезпечення своєчасного реагування на електронні звернення громадян щодо виявлення місць або об'єктів несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів Мінприроди запустило електронний сервіс «Інтерактивна мапа Міністерства екології та природних ресурсів України» (ecomapa.gov.ua). Метою сервісу є:

- прийом через електронний кабінет електронних звернень заявників про виявлення місць або об'єктів несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів;

- ведення посадовцями органів влади з питань охорони навколишнього середовища обліку електронних звернень заявників із можливістю надання відповіді на поставлені запитання;

- зберігання та відображення на карті України даних інвентаризації відведених місць або об'єктів видалення відходів, місць або об'єктів несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів тощо.

Утримувачем і адміністратором сервісу є Мінприроди. Доступ до сервісу буде безкоштовним, проте для подання звернення потрібна реєстрація.

Передбачається, що функціонування сервісу допоможе запобігти звалюванню відходів у несанкціонованих місцях чи об'єктах, забезпечити повноцінний облік усіх місць видалення відходів. Крім того, сервіс покликаний залучити громадськість до вирішення екологічних проблем у сфері поводження з відходами та відвернути негативний вплив відходів на довкілля та здоров'я людини.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини