Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Процеси митного контролю та оформлення

2 червня 2017, 09:01
211
0
Реклама

У Державній фіскальній службі України заплановано створення Департаменту таргетингу та управління ризиками, який дасть змогу вивести на новий рівень практику здійснення вибіркового митного контролю. Про це повідомив в. о. Голови ДФС Мирослав Продан під час засідання Уряду, яке відбулося 31 травня.

За його словами, фахівці зазначеного Департаменту будуть здійснюватимуть відеоаналітику та віддалене спостереження за пунктами пропуску та зонами митного контролю, он-лайн моніторинг процесів митного контролю та оформлення, координацію оперативних заходів та взаємодію з усіма зацікавленими сторонами, а також супроводження системи управління ризиками та її постійну актуалізацію. При цьому відеоконтроль та моніторинг здійснюватимуться в цілодобовому режимі.

«Вже зараз ми визначаємось з пріоритетними пунктами пропуску, де буде розміщено відповідне технічне обладнання. Попередньо це буде 10 пунктів пропуску через державний кордон з усіма країнами-сусідами. Зокрема, на кордоні з Польщею буде обладнано три пункти пропуску, оскільки це один з пріоритетних напрямів туризму та зовнішньоекономічних зв`язків», - зазначив Мирослав Продан.

Передбачається, що запуск таргетинг-центру дасть змогу спростити та прискорити митні формальності для сумлінних суб'єктів господарювання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини