Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Приватбанк працює

20 грудня 2016, 10:56
251
0
Реклама

Приватбанк після націоналізації працює в штатному режимі, жодних обмежень для фізичних осіб немає. Національний банк обіцяє докласти всіх зусиль, щоб зміцнити фінустанову.Таку заяву зробив перший заступник голови НБУ Яків Смолій на прес-конференції в Дніпрі.

"Усі відділення банку працюють у штатному режимі. Національний банк докладе всіх зусиль, щоб зміцнити "ПриватБанк" ліквідністю - як безготівковою, так і готівковою, щоб ми змогли забезпечити безперебійну роботу відділень, банкоматів і банківської системи", - сказав він.

Окрім того, голова правління банку Олександр Дубілет підкреслив, що проблем у діяльності банку на даний момент немає. За його словами, керівництво Приватбанку зробило все необхідне для плавного переходу фінустанови у власність держави.

"До моменту переходу банку до рук Мінфіну ми виконали абсолютно всі платіжні інструкції наших клієнтів. Немає жодної платіжної інструкції, яка б не була виконана. У нас є гроші на кореспондентських рахунках, як доларових, так і єврових. Ми виконали всі платежі, зарядили всі банкомати, вони продовжують працювати. Нацбанк ще ні копійки нікуди не дав. Ми продовжуємо працювати, заряджати банкомати. Ми постараємося, щоб перехід банку в державну власність пройшов майже безшовно", - сказав він.

Дубілет підкреслив, що обмеження для юридичних осіб-клієнтів банку діяли тільки 19 грудня. При цьому банк буде приймати всі заявки на здійснення операцій з фінансовими засобами юросіб, але почне виконувати їх з 20 грудня.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини