Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Інтернет-телебачення стане платним:

13 грудня 2016, 13:30
231
0
Реклама

З нового року українські телеканали в кабельних мережах або будуть відключені, або стануть платними. З 1 січня великий телеком-провайдер «Тріолан», за словами одного з керівників компанії Вадима Сидоренка, введе абонплату для передплатників телебачення, яка становитиме 15 грн на місяць. Раніше провайдер не брав грошей за IPTV. Послуга надавалася як додаток до інтернет-доступу.

Закон «Про внесення змін до Закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги» набирає чинності з 1 січня. Це означає, що з нового року медіагрупи отримають право вимагати в операторів платного телебачення плату за мовлення каналів у їхніх мережах.

Таким чином, провайдери поставлені перед вибором: з 1 січня відмовитися від трансляції популярних українських телеканалів або ввести абонплату. За словами Сидоренка, медіагрупи вимагають від провайдерів починаючи з 2017 року плату за кожного передплатника ТБ-послуг. Розміри необхідної плати коливаються від 0,45 до 3 грн за абонента.

Проте не всі провайдери згодні вводити абонплату. Наприклад, об'єднання кабельних операторів Одеси оголосило про те, що з 1 січня 2017 року його учасники відключать українські телеканали.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини