Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Розмитнення автомобілів у кредит:

28 листопада 2016, 12:30
1499
0
Реклама

Державна фіскальна служба пропонує ввести нову процедуру для автомобілів з іноземною реєстрацією, яка називатиметься «режим тимчасового ввезення». Замість постійної перереєстрації податківці пропонують власникам машин з іноземною реєстрацією сплачувати по 0,25% на місяць від усіх необхідних митних платежів за розмитнення автомобіля.

Про це заявив заступник директора департаменту організації митного контролю ДФС Євгеній Сафонов. Іншими словами, ДФС пропонує розмитнення автомобілів у кредит, і ці виплати можна буде розтягнути на десятки років.

Такі авто будуть переведені з транзитного режиму, та їх власникам вже не треба буде так часто перетинати кордон. Сьогодні власники цих автомобілів змушені кожні п'ять днів перетинати на машині кордон України.

Щоб скористатися новим пільговим режимом, громадянин України при ввезенні повинен заповнити декларацію, де транспортний засіб оформляється в режимі тимчасового ввезення із зобов'язаннями сплачувати певний відсоток від необхідних митних платежів на місяць.

Ці пропозиції вже подано до профільного комітету Верховної Ради.

Проте експерти попереджають, що жоден з власників не захоче сплатити мито на автомобіль в повному обсязі, якщо з'явиться можливість цього не робити. Весь імпорт авто може перейти в «режим тимчасового ввезення».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини